Transport for London usprawnia planowanie siły roboczej przy współpracy z firmą Quintiq

12 lutego 2015 r. | ‘s-Hertogenbosch
Firma Quintiq, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw, poinformowała dziś o podpisaniu umowy na wdrożenie oprogramowania wspomagającego planowanie i harmonogramowanie pracy personelu londyńskiego metra.

Zarząd spółki London Underground poszukiwał zgodnego ze standardami branżowymi rozwiązania do planowania siły roboczej i harmonogramowania, które umożliwiałoby generowanie harmonogramów dla personelu londyńskiego metra pracującego w wielu różnych działach i miejscach.

Rozwiązanie firmy Quintiq usprawni w spółce London Underground planowanie w ujęciu długo- i średnioterminowym, a także codzienne funkcjonowanie, zwiększając zadowolenie pracowników, zrównoważenie procedur oraz zadowolenie klientów.

„Fakt, że zostaliśmy wybrani przez Transport for London, jest wymownym potwierdzeniem możliwości naszego oprogramowania” — mówi Arjen Heeres, Chief Operating Officer, Quintiq. „Wykorzystaliśmy nasze rozległe doświadczenia w dziedzinach transportu publicznego i planowania siły roboczej, by opracować rozwiązanie, które pozwoli spółce London Underground zintegrować i zoptymalizować procedury planowania siły roboczej. Nawiązanie z zarządem spółki Transport for London współpracy mającej na celu zwiększenie skuteczności działań organizacyjnych to dla nas prawdziwa przyjemność”. 

O firmie Quintiq
Każda firma ma do rozwiązania skomplikowane łamigłówki dotyczące planowania łańcucha dostaw. Niektóre z tych łamigłówek są obszerne. Inne — złożone. Rozwiązanie części z nich wydaje się niemożliwe. Od roku 1997 firma Quintiq rozwiązuje kolejne łamigłówki za pomocą jednej platformy do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw. Obecnie około 12 000 użytkowników w ponad 80 krajach korzysta z oprogramowania Quintiq przy planowaniu i optymalizowaniu siły roboczej, działań logistycznych oraz produkcji. Firma Quintiq ma siedziby główne w Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz biura na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.quintiq.com oraz na profilach firmy Quintiq w serwisach Twitter, Facebook, LinkedIn oraz YouTube.

Zapytania EMEA
Simon Clark 
Weber Shandwick 
Tel: +44 (0)207 067 0263 
[email protected]  

Kontakt prasowy 
TFL
Tel: 0845 604 4141 
[email protected]