This event has ended.

To check out upcoming World Tour events, click here or visit our homepage for more information on other events.

Genel Bakış

Metal sektöründeki fiyatlandırma dinamikleri ve müşteri talepleri her zamankinden daha hızlı değişiyor. Bu değişim hızı pek çok şirketi yeni rekabet avantajları aramaya zorluyor.

Sizi farklı kılan faktör tedarik zinciriniz olabilir mi? Finansal hedeflerinizi, ideal günlük faaliyetlere dönüştürmek istemez miydiniz? Bu sorulara ve daha fazlasına yanıt aramak için 3 Kasım tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Quintiq Dünya Turu etkinliğinde bize katılın.

Gün boyunca metal sektöründeki en başarılı analistler, planlama uzmanları ve Quintiq müşterilerinin yer aldığı bilgilendirici tartışmalara ve ilgi çekici sunumlara tanık olacaksınız.

CRU Group’tan Matt Watkins ile Avrupa ve Türkiye çelik pazarlarındaki zorlukları ve fırsatları keşfedin ve McKinsey’den Akif Koca tarafından sunulan metal sektöründeki yeni rekabet dönemi ile ilgili özgün tespitlerden yararlanın. Ayrıca, metal sektöründeki Quintiq müşterilerinin vizyonlarını nasıl gerçeğe dönüştürdüklerini dinleyin.

Hepsinden önemlisi çelik, alüminyum, bakır, metal ve madencilik sektörlerinden diğer profesyonel isimlerle bir araya gelme fırsatını yakalayacaksınız. Metal optimizasyon uzmanlarımız, planlama konusunda karşılaştığınız zorluklar hakkında konuşup işinizi bir üst düzeye taşıyacak öneriler sunmaktan memnuniyet duyacaklar.

Etkinlikten fotoğraflar ve videolar
-->